Kvalita, kontrolní systém

 

  • Společnost JASPA s.r.o. je držitelem certifikátu ISO 9001:2008 a ISO 14001:2004
  • Již od r. 1999 využíváme systému tříbarevného programu pomůcek a chemikálií, tato metoda se postupně stala pro naše pracovníky rutinní záležitostí

Společnost JASPA s.r.o. standardně používá systém barevného kódování, který je určen pracovníkům úklidu pro jednoduchou a rychlou orientaci při dodržování kvality prováděných činností. Důvodem je v co možná nejvyšší míře zamezit přenosu možného rizika infekcí nebo kontaminace ploch navzájem mezi sebou. Úklidové plochy jsou rozděleny na čtyři barevně označené sekce. V nich se používají pomůcky (čistící prostředky, utěrky, mopy apod.) se stejným barevným označením. Tento systém uvítají zákazníci zejména v sektoru potravinářství a zdravotnictví, uplatňujeme jej ale ve všech objektech. Garantujeme tak, že pracovní stůl kanceláře či kuchyňky není otřen hadrem, který byl dříve použit v sanitační oblasti – umývárny, WC aj.

Společnost JASPA s.r.o. pro svou činnost používá čistící prostředky přípravky vč. desinfekcí od renomovaných firem  Cormen s.r.o., řadu Cleamen a Ecolab Hygiene a.s., které využívají výše zmíněného barevného programu.

Součástí tohoto systému je vypracování studie úklidového projektu s možným výskytem těchto rizik, poradenská a konzultační činnost.

modrá oblastkanceláře, chodby, haly a recepce, učebny, jednací místnosti včetně veškerého zařízení a vybavení

zelenakuchyně, přípravny, jídelny, jídelní vozy, servírovací a prodejní prostory včetně veškerého zařízení a vybavení

červená oblasttoalety, pisoáry, kojící místnosti, kojenecké místnosti, přebalovací místnosti včetně veškerého zařízení a vybavení

žlutá oblastumývárny, koupelny, sprchy, umyvadla, bazény, sauny včetně veškerého zařízení a vybavení

  • Mezi pracovní vybavení zaměstnanců patří kvalitní profesionální pomůcky – vysávače prachu, profesionální úklidové vozíky, mopovací soupravy
  • Vzdělávací program probíhá ve dvou stupních, první stupeň absolvují všichni úklidoví pracovníci, další stupeň je určen managementu společnosti.
  • Všichni zaměstnanci pracují v jednotném pracovní oblečení s logem společnosti. Pracovní oděvy jsou vždy přizpůsobeny prostředí, ve kterém zaměstnanci pracují. Všichni zaměstnanci jsou vybaveni pomůckami BOZP  dle jednotlivých pracovních pozic a vyhodnocených rizik.

pdf

Politika jakosti a ochrany životního prostředí »

Cíle jakosti a EMS 2016 »

Nabídka volných míst

Hledáme pracovníky do úklidu, na hlavní i zkrácený pracovní poměr nebo brigádníky.

Na Opavsku, Ostravsku a Olomoucku.

Vhodné i pro osoby se zdravotním postižením.

You have Successfully Subscribed!