Prohlášení o GDPR

Zpracování osobních údajů

Společnost JASPA s.r.o. se snaží o maximální spokojenost zákazníků a partnerů.
Naší snahou je poskytované služby maximálně přizpůsobit potřebám klientů a v co nejlepší kvalitě. K tomu již dnes využíváme Vaše osobní údaje, které zpracováváme v souladu s platnou legislativou a věnujeme jí zvláštní pozornost.
Ochrana soukromí při zpracování osobních údajů jako i obecná ochrana dat je pro nás důležitou záležitostí našeho podnikání.

 

Jaké osobní údaje zpracováváme?

Vždy zpracováváme jen ty osobní údaje, které nám prostřednictvím těchto stránek poskytnete. Zpracováváme tedy osobní údaje, které zahrnují pouze Vaše jméno, příjmení a e-mailovou adresu.

 

K jakým účelům zpracováváme osobní údaje?

Souhlas se zpracováváním osobních údajů nám poskytujete proto, abychom mohli regovat na VAše potřeby, dotazy apod.

 

Jak dlouho a jakým způsobem osobní údaje zpracováváme?

Vaše osobní údaje zpracováváme automatizovaně i manuálně, a to pouze po dobu platnosti uděleného souhlasu. S ohledem na naše možnosti zpracování souhlasů ke zpracování osobních údajů je Váš souhlas vždy udělen do posledního dne kalendářního roku konce daného období. V případě obecného požadavku zadaného do kontaktního formuláře data uchováváme po dobu 6 měsíců.

 

Komu zpřístupňujeme osobní údaje?

Osobní údaje mohou být zpřístupněny jen zaměstnancům společnosti jako správci osobních údajů, pokud je to nezbytné k plnění jejich pracovních povinností, a dále případným zpracovatelům údajů, s nimiž má společnost uzavřenu smlouvu o zpracování osobních údajů. V souladu s článkem 28 odst. 4 GDPR jsou všichni zpracovatelé osobních údajů zavázáni k minimálně stejné míře ochrany osobních údajů jako naše společnost. Aktuální výpis z evidence zpracovatelů osobních údajů bude kdykoliv na Vaši žádost poskytnut.

 

Jaká jsou Vaše práva?

Jako subjekt údajů máte veškerá práva uvedená v právních předpisech o ochraně osobních údajů, zejména pak práva zajištěná nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, obecného nařízení o ochraně osobních údajů. Mezi práva patří např. přístup ke zpracovávaným osobním údajům, právo na jejich opravu, výmaz či omezení zpracování.

 

Jak nás můžete kontaktovat s dotazy či požadavky?

Žádosti či požadavky lze akceptovat pouze v případě jednoznačné identifikace osoby. Vaše požadavky či dotazy nám prosím zasílejte na následující kontakty:

  • Adresa: JASPA s.r.o., Hlavní 69/75, 747 06 Opava
  • Telefon: +420 553 780 580
  • E-mail: obchod@jaspa.cz

Nabídka volných míst

Hledáme pracovníky do úklidu, na hlavní i zkrácený pracovní poměr nebo brigádníky.

Na Opavsku, Ostravsku a Olomoucku.

Vhodné i pro osoby se zdravotním postižením.

You have Successfully Subscribed!