Krátce o nás

Jsme ryze českou společností, zabývající se službami v oblasti správy a údržby nemovitostí.

Největší objem od samého začátku vzniku zaujímají úklidové služby, které jsme v průběhu posledních let výrazně rozšířili o další navazující servis správy nemovitostí.

Založil ji p. Stanislav Pechník v r. 1991, kdy vykonával činnost dle živnostenského listu.

V listopadu 2004 se tato živnost transformovala do právnické osoby a od 1.1.2005 působí pod obchodním názvem JASPA s.r.o. se sídlem v Opavě dodnes.

Na sílící požadavky zákazníků poskytovat další služby spojené s náhradním plněním reagovali jednatelé společnosti v r. 2011 založením dceřiné společnosti JASPA Servis s.r.o., která navázala na více jak 20 leté zkušenosti své mateřské firmy, velmi rychle se etablovala na trhu služeb. V současné době obě společnosti zajišťují služby zejména ve východní a jižní části České republiky.

Pobočky máme v Ostravě, Olomouci, Brně, Lanškrouně a Uherském Hradišti.

Hustá síť našich poboček garantuje našim zákazníkům velmi rychlou operabilitu, krátké dojezdové časy z jednotlivých poboček a okamžitá řešení mimořádných situací.

Podíl společnosti se na trhu každoročně zvyšuje, celkový obrat v roce 2017 dosáhl 115 miliónů korun. V současné době zaměstnáváme 430 zaměstnanců na hlavní pracovní poměr a dalších cca 125 pracovníků na nepravidelnou výpomoc.

Naše společnost má své pevné postavení na trhu úklidových služeb a její působnost se rozšířila do mnoha oblastí průmyslu a obchodu. Nosnými programy jsou zejména potravinářské a farmaceutické provozy, také papírenské, strojírenské, bankovní provozy, rovněž prodejní a administrativní objekty.

Za jediný rok ke spokojenosti svých zákazníků uklidíme více jak 140 miliónů metrů čtverečních podlahových ploch a umyjeme více než 372 tisíc metrů čtverečních oken, sklenění. Proč ne i ty Vaše? Zkuste to s námi!

JASPA s.r.o. od samého počátku drží vysokou kvalitu služeb. V roce 2005 zavedla společnost systém řízení managementu jakosti a environmentu dle normy BS EN ISO 9001:2008 a 14001:2004.

Společnost je také jako jedna z mála držitelem certifikátu O shodě, který ji byl udělen Českou asociací úklidu a čištění. V r. 2016 jsme vyškolili v rámci NSP na 50 zaměstnanců různých profesí v oblasti úklidu, kteří obdrželi Osvědčení o získání profesní kvalifikace. Naše společnost má nyní nejvíce takto proškolených zaměstnanců.

Naší největší devízou v konkurenci firem je profesionalita a velmi rychlá operabilita, přizpůsobivost. Tato nezvratná výhoda je všemi našimi zákazníky vysoce hodnocena. Jakékoliv požadavky, mimořádné situace (havárie, nečekané důležité návštěvy aj.) naše firma řeší ihned a neprodleně, rozhodovací pravomoci jsou díky její velikosti a tím i pružnosti velmi rychlé a účinné.

Společnost JASPA s.r.o. se aktivně podílí na profesionalizaci úklidového oboru v ČR, stala se zakládajícím členem České asociace úklidu a čistění. Posláním asociace (CAC) je cílevědomé směřování ke zdůrazňování významu odbornosti v úklidovém průmyslu, podporovat úsilí o všeobecné přijetí standardních pravidel v úklidu nejen poskytovateli, ale i odběrateli služeb.

Nabídka volných míst

Hledáme pracovníky do úklidu, na hlavní i zkrácený pracovní poměr nebo brigádníky.

Na Opavsku, Ostravsku a Olomoucku.

Vhodné i pro osoby se zdravotním postižením.

You have Successfully Subscribed!