Krátce o nás

Jsme ryze českou společností, zabývající se službami v oblasti správy a údržby nemovitostí.

Největší objem od samého začátku vzniku zaujímají úklidové služby, které jsme v průběhu posledních let výrazně rozšířili o další navazující servis správy nemovitostí.

Založil ji p. Stanislav Pechník v r. 1990, kdy vykonával činnost dle živnostenského listu.

V listopadu 2004 se tato živnost transformovala do právnické osoby a od 1.1.2005 působí pod obchodním názvem JASPA s.r.o. se sídlem v Opavě dodnes.

V současné době společnost pokrývá zejména východní a jižní část České republiky. Své zákazníky a pobočky máme v Ostravě, Olomouci, Brně, Lanškrouně.

Hustá síť našich poboček garantuje našim zákazníkům velmi rychlou operabilitu, krátké dojezdové časy z jednotlivých poboček a okamžitá mimořádná řešení.

Podíl společnosti se na trhu každoročně zvyšuje, celkový obrat v roce 2014 dosáhl téměř 66 miliónů korun. V současné době zaměstnáváme 372 zaměstnanců na hlavní pracovní poměr a dalších cca 136 pracovníků na nepravidelnou výpomoc.

Naše společnost má své pevné postavení na trhu úklidových služeb a její působnost se rozšířila do mnoha oblastí průmyslu a obchodu. Nosnými programy jsou zejména potravinářské a farmaceutické provozy, také papírenské, strojírenské, bankovní provozy, rovněž prodejní a administrativní objekty.

Za jediný rok ke spokojenosti svých zákazníků uklidíme více jak 96 miliónů metrů čtverečních podlahových ploch a umyjeme více než 293 tisíc metrů čtverečních oken, sklenění. Proč ne i ty Vaše? Zkuste to s námi!

JASPA s.r.o. od samého počátku drží vysokou kvalitu služeb. V roce 2005 zavedla společnost systém řízení managementu jakosti a environmentu dle normy BS EN ISO 9001:2008 a 14001:2004. Společnost je také jako jedna z mála držitelem certifikátu O shodě, který ji byl udělen Českou asociací úklidu a čištění.

Naší největší devízou v konkurenci firem je profesionalita a velmi rychlá operabilita, přizpůsobivost. Tato nezvratná výhoda je všemi našimi zákazníky vysoce hodnocena. Jakékoliv požadavky, mimořádné situace (havárie, nečekané důležité návštěvy aj.) naše firma řeší ihned a neprodleně, rozhodovací pravomoci jsou díky její velikosti a tím i pružnosti velmi rychlé a účinné.

Společnost JASPA s.r.o. se aktivně podílí na profesionalizaci úklidového oboru v ČR, stala se zakládajícím členem České asociace úklidu a čistění. Posláním asociace (CAC) je cílevědomé směřování ke zdůrazňování významu odbornosti v úklidovém průmyslu, podporovat úsilí o všeobecné přijetí standardních pravidel v úklidu nejen poskytovateli, ale i odběrateli služeb.

V průběhu posledních let začal stoupat tlak našich zákazníků na odběr služeb a zboží formou náhradního plnění na základě zákona o zaměstnanosti č. 435/2004 Sb. Proto jsme za tímto účelem založili v květnu 2011 dceřinou společnost JASPA Servis s viagra australia.r.o. a obě tyto společnosti mezi sebou úzce spolupracují. Nová společnost JASPA Servis s.r.o. navazuje na více jak 23leté zkušenosti své mateřské firmy.

Bez cookies už dnes těžko provozovat plnohodnotný web. Setrváním zde tudíž vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací. | Zavřít.